Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Systemy dociepleń.

Niekontrolowanna ucieczka ciepła z budynku sprawia, że musimy wciąż dogrzewać pomieszczenia, co powoduje wzrost wydatków na ogrzewanie. Termomedrenizacja zabezpieczy dom przed utratą ciepła, poprawi komfort mieszkania i energooszczędność domu. Na co należy zwrócić uwagę, decydując się na ocieplenie domu?

Kleje do styropianu i siatki - należy stosować kleje znanych producentów.

Styropian - w miarę mozliwości i potrzeb o jak najlepszych parametrach izolacyjnych.

W ofercie producentów znajdziemy obecnie całą gamę różnego rodzaju tynków mineralnych i żywicznych akrylowych, silikatowych i silikonowych. Jaki tynk będzie najlepszy dla danego budynku - nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi, wybór najlepiej przedyskutować z doracą technicznym i wykonawcą. W dwóch słowach: tynk mineralny wykończone farbą silikonową – jest bardzo odporny na zabrudzenia, tynk siloksanowy – choć najbardziej kosztowny, jest najlepszą gwarancją trwałości, tynk silikonowy - rozwiązanie bez kompromisów.

Więcej o systemach dociepleń nastronach producentów:

kreisel logo knauf weber logo