Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Systemy kominowe - KOMINY

Oferujemy Państwu bogaty wybór produktów kominowych. Dostępny asortyment pochodzi wyłącznie od znanych i sprawdzonych producentów, co gwarantuje jego najwyższą jakość. Oferowane kominy, produkty kominowe, jak i akcesoria marki CJ Blok oraz firmy Kominus to rozwiązania, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Sprawdź naszą ofertę

CJ Blok - systemy kominowe

cjblokCJ Blok - marka zajmująca się od 2006 roku zaopatrywaniem polskiego rynek systemów kominowych w pustaki keramzytowe, wkłady i różnego rodzaju akcesoria metalowe. Rozwiązania oferowane przez firmę są w stanie sprostać rosnącym oczekiwaniom potencjalnych odbiorców, jak i są zgodne z restrykcyjnymi normami prawnymi. Dzięki temu wszystkie produkty kominowe marki CJ Blok umożliwiają stworzenie rozwiązań ekologicznych i energooszczędnych, które jednocześnie są zintegrowane ze stosowaną powszechnie kombinacją kocioł-komin.

Więcej o ofercie firmy CJ Blok

Kominus - systemy kominowe

kominusFirma Kominus - marka specjalizująca się w produkcji, doradztwie i montażu kompletnych systemów kominowych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Na polskim rynku z dobrym skutkiem działa od 2000 roku. Początki jej działalności sięgają jednak lat 60-tych. Doświadczenie i wiedza wówczas zdobyte stały się przyczynkiem do powstania marki Kominus. Firma początkowo zajmowała się wyłącznie montażem systemów kominowych innych producentów.

Więcej o ofercie firmy Kominus.