Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Izolacje termiczne - keramzyt, wełna

Oferujemy Państwu bogaty wybór produktów w kategorii izolacje termiczne. W asortymencie materiały pochodzące od cenionych i znanych producentów, co gwarantuje ich najwyższą jakość. Dostępne są między innymi: wełna szklana marki ISOVER, przeznaczona do ocieplania dachów oraz ścian zewnętrznych, styrobud, będący materiałem uniwersalnym i płyty styropianowe. Oferujemy również produkty marki Leca, w tym: keramzyt, a także materiały izolacyjny firmy Ursa.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

finnfoamFinnfoam - polistyren ekstrudowany (styrodur) – jest niezawodnym i wszechstronnym systemem przeznaczony do wykonywania izolacji cieplnej. Nadaje się do zastosowania w trudnych warunkach, zachowując przy tym swoje parametry. Produkty Finnfoam wyróżnia jednolita struktura, mająca postać zamkniętych komórek. Dzięki niej właśnie styrobud utrzymuje niezmienne i bardzo dobre parametry izolacyjne.

Więcej o ofercie firmy FINNFOAM

Płyty styropianowe - GENDERKA

genderka

GENDERKA - marka zajmująca się produkcją płyt styropianowych na potrzeby izolacji cieplnych w budownictwie. 20-letnie doświadczenie w branży oraz konsekwencja w działaniu spowodowały, że obecnie marka GENDERKA znajduje się w czołówce największych producentów styropianu w Polsce.

Więcej o ofercie firmt Genderka

 

 

Izolacje - URSA

ursaUrsa - to marka, która zajmuje się sprzedażą oraz produkcją materiałów stosowanych do izolacji termicznej i akustycznej. Obecnie jeden z największych w Europie producentów materiałów izolacyjnych takich jak wełna mineralna oraz polistyren ekstrudowany. Produkty oferowane przez Ursę pomagają zredukować koszty związane z ogrzewaniem budynków.

Więcej o ofercie firmy URSA

 

Wełna - ISOVER

isoverISOVER - marka oferująca produkty przeznaczone do zastosowania w budownictwie służące do ocieplania: dachów skośnych, dachów płaskich, stropodachów, ścian zewnętrznych, ścian działowych, fundamentów i posadzek. Wszystkie produkty wykonane przy użyciu nowoczesnych technologii, dzięki czemu wyróżniają je bardzo dobre parametry. W ofercie wiele nowości, niedostępnych wcześniej na rynku.

Więcej o ofercie firmy ISOVER

Leca - keramzyt

DoubleLogo LecaLeca® - w ofercie marki dostępny jest KERAMZYT. Jest to materiał przeznaczony do ocieplania w postaci glinianych kuleczek wypalanych w wysokiej temperaturze (1150ºC). Taka temperatura powoduje pęcznienie specjalnego rodzaju gliny. Kuleczki z jakich składa się keramzyt posiadają ceramiczną osłonę we wnętrzu których znajduje się struktura przypominająca pumeks. Zamknięte pory (pęcherzyki powietrza) stanowią skuteczny izolator cieplny.

Więcej o keramzycie na stronie producenta.